De veelzijdigheid van Sobolj

MontBlanc

Veel mensen kennen Sobolj en platform Flower Experience door de activiteiten in de bloemensector. Daarin ben ik ook al jaren met plezier en behoorlijk succesvol actief. In samenwerking met gewaardeerde klanten en partners boeken we ieder jaar weer aansprekende resultaten.

In Rusland, in Kazachstan, op beurzen Flowers Expo Moscow en Flora Expo Astana heeft Sobolj vaak bijzondere projecten gerealiseerd die voor klanten maximale aandacht van het publiek trokken. Ons jaarlijkse bezoek aan IPM Essen, waarbij de gesprekken met de specialisten van het Duitse Fachverband Deutscher Floristen zeer leerzaam zijn, geeft ons steeds weer inzichten in de nieuwste trends in de sierteeltsector.

Op website www.flowerexperience.eu is een groot archief beschikbaar, waarin de projecten, artikelen en het prachtige foto- en videomateriaal zijn terug te vinden. Dat archief bestrijkt een periode van meer dan 10 jaar!

Maar Sobolj doet meer!

Onlangs hebben we de Russische modeontwerpster Irina Krutasova kunnen assisteren bij het beter bekend maken van haar werk in Nederland.

Ook in de toeristische sector in Nederland voeren wij projecten uit, zoals we hebben gedaan voor Gassan Diamonds, Restaurant 1e Klas, de Zaanse Schans, Keukenhof, Henri Willig en Reypenaer Kaas. Het organiseren van evenementen en daarvan digitaal verslag doen in tekst en beeld, – dat is een effectieve methode van Sobolj om aandacht voor onze klanten te genereren.

Een geheel andere terrein is het ondersteunen van bedrijven in contacten met hun Russischtalige relaties. Tot enkele jaren gelden betrof dat bijvoorbeeld industriële projecten in Rusland. Sindsdien verschuift de focus naar andere (Russischtalige) landen.

Sobolj is veelzijdiger dan veel mensen verwachten. En dat laten we graag zien.